Labioplasti Ameliyatı Fiyatları

Yapılan labioplasti ameliyatının genişliği ve kişinin dokusunun durumu ücretlendirme için önemlidir.

İç dudakların kısaltılması ve estetik olarak düzeltilmesi yani labioplasti operasyonlarının fiyatları, maliyetleri ve talep edilen ücretler değişiktir; yapılan ameliyatın genişliği ve kişinin dokusunun durumu ücretlendirme için önem arz etmektedir.

Bazı hastalardaki ameliyatlar1-1.5 saat sürerken bazılarında ise 20-30 dakikadır; bu tamamen ameliyatın boyutuna ve hastanın isteklerine göre şekillenir.

Labioplasti Ameliyatı Fiyatları

Ameliyatın genişliği de önemlidir labioplasti fiyatlarının belirlenmesinde… Hastaların bazılarında sadece labioplasti ameliyatı yeterli gelirken, bir kısmında ise labioplasti ile birlikte klitoris üzeri cilt fazlalıklarının da alınması gerekebilir. Öyle ki isteğe bağlı olarak bazı kadınlar vajina daraltma ve perine düzeltme ameliyatlarını da eş zamanlı olarak isteyebilir; bu nedenle labioplasti ücretleri, maliyetler farklı olabilir.

Labioplasti ve Genital Estetik Ücretleri SGK tarafından Karşılanır Mı?

SGK ve özel sigortalar tarafından labioplasti ve genital bölge estetik ameliyatlarının maliyeti karşılanmamaktadır…

Labioplasti Fiyatları İstanbul, Ankara, İzmir

İstanbul, Ankara ve İzmir gibi şehirlerimizde oldukça değişkenlik göstermektedir labioplasti fiyatları… Son yıllarda özellikle diğer şehirlerimizde de bu tür ameliyatlar yapılmaya başlanmıştır; ancak labioplasti ve diğer genital estetik ameliyatlarının tıbbın yeni bir dalı olduğunu, tıp ihtisasında henüz yer almadığını, bu alanda çalışan hekimlerin sayıca oldukça az olduğunu da hatırlatmak yerinde olur.  Bu nedenle maddiyattan öte, ameliyatı yapacak uygun hekimi araştırmanız faydalıdır.

    Doktora Sor

      İletişim ve Randevu Formu

      Şikayetiniz