Cinsel Estetik Ameliyatları Ve Orgazm

Labioplasti cinsel estetik ameliyatları içinde en fazla tercih edilenidir.

Cinsel Estetik Ameliyatları Ve Orgazm

G noktası büyütmesi, vajinal daraltma, vajinal radyofrekans, genital prp, lazerle vajina yenileme-gençleştirme operasyonları yani labioplasti; cinsel ve vajinal uygulamalardır ve yapılan bazı çalışmalarda orgazmı olumlu yönde etkilediği gözlenmiştir.

Cinsel estetik ameliyatları orgazmı nasıl etkiler?

Cinsel estetik ameliyatları en çok tercih edilen labioplastidir ve dudak bölgelerinin estetik olarak düzeltilmesi; ilişki anında özgüveni, odaklanmayı ve buna bağlı uyarılmayı, orgazmı artırır. Bu yüzden birçok kadının ameliyat öncesi uzun ve sarkık dudak yapıları nedeniyle hazza konsantre olamadığını, partnerine karşı hep utanma duygusu yaşadığını anlattığı bir vakadır.

Bu kaygılar, cinsel ameliyat sonrası giderilmekte ve bir yandan cinsel haz, orgazmda olumlu değişimler yaşanmakta diğer yandan klitoris üzerindeki fazla dokuların alınmasıyla orgazm foksiyonu kolaylaşmaktadır.

Vajina Daraltma ve Orgazm

Vajinoplasti yani vajina daraltma operasyonları ve mekanik etkiyle klitoral bası ve duygusu artırılarak cinsel doyum performansı ve orgazmın olumlu yönde etkilenmesi sağlanmakta bu olumlu etki hem erkek partner hem de kadın tarafından net olarak algılanabilmektedir.

G Noktası İşlemleri

PRP enjeksiyonu ya da hyaluronik ile G noktası duyarlılığı artarken cinsel haz ve orgazmda pozitif etki sağlanmaktadır.

Diğer Cinsel Estetik Ameliyatlar

Radyofrekans uygulamaları, lazerle vajina gençleştirme, genital PRP ve vajinal rugasyon operasyonlarının hemen her biri cinsel haz ve istek yönünden olumlu özellikler taşımakta bazen birkaç işlemin bir arada yapılmasıyla bu etki oranı yükselmektedir.

    Doktora Sor

      İletişim ve Randevu Formu

      Şikayetiniz